Ze Střížáku na Eurohry

Napsal:
28, srp,2017
657
Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)

Fotogalerie

Lentilky! Klára, Mirek, Zbyněk, Jura, Filip a Petr. Šestice mladých lidí, kteří opakovaně reprezentují ústeckou sportovní všestrannost na Eurohrách v Doksech. Čtrnáctý ročník přivítal 120 týmů, kde podmínkou je jedna žena a jeden sportovec nad padesát let.

Ve třech dnech sedmnáct sportovních disciplín, soupeř se určuje losem. V pátek večer se vytrvalostní maraton zahajuje tradičně na kolečkových bruslích a Mirek to rozjel velmi dobře. Potom přišel na řadu nohejbal. biatlon, lukostřelba, malá kopaná, beachvolejbal, rafty, plavání, orientační běh, cyklistika, horolezecká stěna, veslařský trenažér, tenis, kuželky, stolní tenis, bungee running a jungle creek. Sečteno a podtrženo, pěkná makačka. Počasí vyšlo, pouze v sobotu zasáhl do sportovního dramatu prudký déšť, tenis se musel přeložit na neděli. " V loňském roce jsme byli 8. , což je náš nejlepší výkon v šestileté bilanci. Letos to dlouho vypadalo nadějně, smůlu jsme si vybrali hlavně v tenisu. Dvouhra i čtyřhra skončila rozdílem jednoho bodu v náš neprospěch a to jsme minutu před koncem ještě vedli. V malé kopané jsme prohráli 1:0 a několik vteřin před koncem nastřelil Mirek břevno. Naopak skvělý byl biatlon a orienťák. Běhání po Střížáku nám pomáhá.

V neoficiálních výsledcích jsme desátí, ale mohlo by to být i lepší. Uvidíme," vyhodnotil situaci Zbyněk. Pochvalu zasluhují všichni. Klárka za plavání a horolezeckou stěnu. Petr předvedl přímo filmové drama na veslařském trenažéru. Jura jel cyklistickou časovku i závod dvojic. Mirek kdyby nepokazil střelbu, tak možná vyhrál biatlon. Filip řádil v korunách stromů, Zbyněk využil své zkušenosti z dračích lodích na raftu a dobře zahrál beachvolejbal. Partička z Dobětic zase bodovala.

 

 

Naposledy změněno 28, srp,2017
Zveřejněno v Články
Pro psaní komentářů se přihlašte
« Duben 2019 »
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30