Služby
Kvalitní služby, spokojení běžci.

Služby

Naše služby jsou navázány na sportovní informační systém PRIMARUN, který umožňuje kvalitní a profesionální řízení sportovních akcí. Vzhledem ke struktuře poptávek jsme rozdělili naše služby do tří hlavních kategorií: Čipová časomíra, Firemní běhy a Vedení Elo statistik. V případě specifik či individuálních požadavků Vám rádi zpracujeme nabídku na míru. Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Leták čipová časomíra

Leták přihlášky

Ceník služeb na rok 2024

Pro běhy nad 400 účastníků vám rovněž zpracujeme individuální nabídku. 

Přehledová tabulka, kde je rozsah služeb jasně vydefinován ve struktuře, kterou vydal Český atletický svaz (ČAS) pro běhy mimo dráhu. 

Služby Prima běhy – přehledová tabulka

Normy běhů mimo dráhu podle Českého atletického svazu

Facebook Prima běhy

Videoreference I

Videoreference II

Videoreference III

Videoreference IV

Podporujeme tyto charitativní běhy:

Běh upřímných srdcí

Prima běh pro školu hrou

Čipová časomíra

I pro rok 2024 jsme připravili naceňování našich služeb tak, že se cena se odvíjí od skutečného počtu účastníků a dovoluje tak organizátorům bezpečně naplánovat náklady na časomíru. Více v našem letáku.

Služba Čipová časomíra vám zajistí kompletně technickou stránku závodu. Vybrat si můžete mezi jednorázovými čipy (na čísle) a vratnými čipy (na kotníku). Používáme čipy moderní konstrukce s vysokou záchytností, pokud je správně umístěn, je prakticky 100%.

Náš systém zpracovává výsledky (race time, real time) průběžné, neoficiální a oficiální, rozesílá SMS zprávy a výsledky on-line propaguje na webové stránky. Moderátor/organizátor má k dispozici tablet, kde vidí všechny klíčové informace o závodě od stavu přihlašování a registrace, přes průběžné doběhy až po konečné výsledky.

Dále můžeme zajistit tisk startovních čísel, nafukovací startovní bránu, zábrany, stan s registračním místem.  

Službu lze volitelně rozšířit o zpracování mapy závodu, ozvučení startovního prostoru a moderátora, stupně vítězů apod.

Firemní běhy a jiné závody na klíč

Máme velké zkušenosti se závody na klíč pro různé organizátory, nejčastěji jde o firemní běhy. Zhmotníme přání o trase zadavatele do její skutečné podoby. Přejete si závod v centru Tábora? Kolem zámku v Mikulově? Nebo po hřebenech Krkonoš? Žádný problém, i tam jsme závody pořádali, daří se nám ve vyjednávání s úřady, vlastníky pozemků, policií a dalšími dotčenými úřady. 

Připravíme zázemí, prostor startu a cíle, ozvučení, bránu, stupně vítězů, zdravotní službu, můžeme přivézt moderátora, fotografa, zprostředkovat propagaci, mediální partnerství a ostatní PR služby, stejně jako grafické práce.

Vytiskneme čísla, necháme vyrobit medaile, zajistíme značení trati, klíčová místa obsadíme personálně, postavíme občerstvovací stanice a samozřejmě zajistíme čipové měření.

Po závodě uklízíme nejen kelímky, houbičky, šipky z mouky či pásky s logem organizátora, které vytyčovaly trať. Odstraňujeme šipky namalované na historické dlažbě a celý úklid pro nás končí až schválením místně příslušného úřadu.

Pro team buildingy doporučejeme štafetové běhy v atraktivním prostředí. 

 

Elo statistiky a žebříčky

Prima běhy nabízí všem závodům možnost zařadit účastníky do Elo žebříčku. U běhů, které měříme, je zařazení automatické.

Celý algoritmus byl testován na datech obsahujících 1,2 milionu startů a v roce 2019 byly do pilotního projektu zahrnuty závody v okolí Ústí nad Labem. Podívejte se, jak žebříček vypadá.

Co je vlastně Elo si přečtěte zde.

Elo koeficient hovoří o tom, jak se běžci na závodech daří porážet své soupeře. Čím lepšího běžce porazím, tím více bodů dostanu, s čím horším běžcem prohraju, tím více bodů ztratím.

Žebříček nejsou jen statická čísla, je plně interaktivní, můžete se podívat na všechny souboje jednoho běžce v rámci závodu, tedy na všechny jeho bodové zisky i ztráty. Vývoj Elo můžete sledovat i graficky. 

S ohledem na GDPR nezveřejňujeme ročníky narození u běžců, žebříček je sestaven pouze z veřejně dostupných dat.

Chcete zařadit svůj závod do Elo žebříčku? Zašlete výsledky závodu ve formátu CSV v této struktuře: Pořadí celkem; Jméno; Příjmení; Ročník; Oddíl na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.