14, kvě,2018
2134
(2 hlasů)

Fotogalerie

Hned na úvod informace musím konstatovat, že jsem čekal daleko větší zájem o tuhle akci, která má dlouholetou tradici. Nepočítal jsem sportovce, ale pivní radovánky u kostela měly asi lepší reklamu. Kolem desáté vyběhly na schodiště děti a hlasivky rodičů dostaly zabrat. Nejmladší vítězkou byla tříletá Klárka Musilová, tatínek ji připravuje pro Zuzku Rusínovou. Zlato bral i jedenáctiletý Jakub Ranš, nebo třináctiletá hvězda Lentilek Adélka Hoskovská. Ta přidala ještě stříbrnou medaili v běhu se psem.

Hlavní závod na 100+1 schod vyhrál Míra z Dobětic, kterému čipovka přisoudila 37 vteřin. Spokojený nebyl, necítil se dobře, nohy ho neposlouchaly. Hlavní pořadatel Karel Karyka vychvaloval jeho mateřský tým " Geny z Keni." Klasik by řekl, asi dobrý oddíl. Mezi ženami vyhrála Alena Hájková z SK Lovosice, která vyběhla k rozhlasu za 48 vteřin. Tahle štíhlá krasavice v loňském roce vyhrála drsný seriál Král středohoří a to je panečku pořádná zabíračka (8xběh, 7xkolo, 4xtriatlon). Závěr patřil pejskařům. Není to špatná akce, příště by to chtělo vyhecovat nějaký sportovní klub, třeba mladé hokejky.