14, kvě,2017
2153
(3 hlasů)

Fotogalerie

Kdo si to nevyzkoušel, neuvěří. Parádní kopec a 100+1 schod, to byl závod pro specialisty. Nebylo jich tam v neděli tolik, jako na Střekově, ale nikdo neplatil startovné. Ústecký schod prověřil už potřetí kritiky výtahů a nutno dodat, že jich tam bylo dost.

Samozřejmě, že tam nemohli chybět borci ze Střížáku a Mirek Svoboda dokonce obhajoval loňský titul ve své věkové kategorii. Jak to dopadlo. Absolutním vítězem se stal Michal Wildhaber se startovním číslem 51, který se prokázal časem 00:00:31,18. Druhý byl futsalista Zbyněk a jeho brácha Mirek byl pátý. Na bedně stál Jarda Novák, který dokonce určenou trať zdolal třikrát. Jednou opakoval po selhání časomíry, jednou běžel jako doprovod malého psovoda. Mirek Svoboda byl druhý. Nejrychlejší ženou byla Barbora Maříková, která svým časem 00:00:49,05 vyděsila řadu chlapáků .Nejmladší účastnicí byla Anička Chytrá, které nebyly ještě dva roky, ale třicet schodů zvládla bez pomoci tatínka. Velký sportovní talent prokázala i třináctiletá Adélka Hoskovská, která suverénním způsobem vyhrála svou věkovou kategorii a nedávno si vyzkoušela i Svádov. Prostě dobrý!