Aktuality
Pořád se běhá. Zde najdete články o bězích a běžcích.

Pinc a Zuda v zasněženém Běhu okolo Jedlové hory padali, i tak byli nejrychlejší, v ženách vyhrála Sobecká před Bucharovou

03, úno,2019
923
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Výsledky

Žebříček Elo po Běhu okolo Jedlové hory

To je sněhu, na andělíčky, na louky a pole kolem trasy Běhu okolo Jedlové hory by se jich vešlo nepočítaně. Ani závodníci neodolali a sem tam si nějakého vystřihli.

- Ještě, že to bylo do měkkého!
- Pěkně do měkkého, ten poslední byl na panelech, takhle jsem šel rukama napřed! 
- Jo já je tam po tobě viděl, pěkná stopa, já si radši sundal brejle, protože jsem si říkal, že se natáhnu, chvíli jsem je držel v ruce, pak jsem je radši zandal do kapsy, za deset vteřin na to jsem ležel, dobrý načasování! 
Takhle se v cíli bavil Zdeněk Pinc a Petr Zuda, kdo z nich co pronesl není těžké odhalit, tak to ani nepíši.

Radek Steklý těsně před Láďou Vojtěchovským. Minutu za nimi Tomáš Szabo, který bojoval s bolavou šlachou. Snad mu dá trochu pokoj, ústeckým závodům chyběl. Dnes poslední pod hodinu, těsně nad ní výborný Jan Chott stíhaný Lukášem Eliášem. Pak další dvojice, Petr Jíra a Jirka Vlček. "Kam běžíš Vlčáku?" Nic. Žádná odpověď. Nezastavil a běžel dál. "Asi běží další kolo... Asi je tak rozpumprlíkovanej, že nemůže zastavit...," hádá těch pár lidí v cíli, ale nic takového, Jirka měl v plánu na dnešek 20 km, tak to šel doběhnout. Jirka Masorsič vyhrál muže nad 55 let, za 1:04:50, ženy dovedla do cíle Jarmila Sobecká půl minutu před Lenkou Bucharovou. V mladší kategorii žen vyhrála Lenka Berrouche. Ještě trocha sněhu za límec a už běží Jany. Nejprve ta Nováková a čtyři minuty za ní uhání Jana Mešo stíhaná Janou Ptáčkovou. "Nádhera," říká ta první po tom, co se vydýchá: "Normálně ty stromy v lese udělaly tunel, jak zapadaly sněhem, nádhera." Druhá Jana ji sekundovala: "Jasně, bomba, nevím, co jezdíme na Sparťana, tady to máme za barákem." Startovní pole uzavřel běžec věrný našim závodům Luboš Švácha ze Mšena. To už jsem seděl v autě s jednou z organizátorek, která vypisovala diplomy maximálním tempem tak, aby nikdo v cíli nevystydl. Myslím, že nejhůř na tom v tomto ohledu byly tři dobrovolnice, které zajišťovaly závod a pomáhaly hlavnímu organizátarovi Vladimíru Růžičkovi. Ten dnes neběžel, byl po nemoci, tak bude odpočatý na příště.

Naposledy změněno 03, úno,2019
Pro psaní komentářů se přihlašte
« Listopad 2020 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30