Aktuality
Pořád se běhá. Zde najdete články o bězích a běžcích.

Běhej.com a Prima běhy spustily společně novou verzi termínovky sportovních akcí

21, úno,2017
2019
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Prima běhy se koncem loňského roku dohodly na úzké spolupráci s největším českým běžeckým webem a časopisem Behej.com. Prvním viditelným počinem je spuštění zcela nové termínovky na stránkách Behej.com. Všechny závody jsou vykreslené v mapě, a do jejich vyhledávání je přidána možnost pátrat v okolí bydliště nebo jiného bodu, třeba místa dovolené. Termínovka v sobě zároveň sdružuje přihlašovací systém na závody, který je pro organizátory zcela zdarma. Osloví tak především malé a střední akce, které přihlašování předem řešily zatím pouze maily či formulářem na svých stránkách, popřípadě je neřešily vůbec.

V termínovce se jistě brzo zorientujete, budeme ji nadále vylepšovat. Pokud pořádáte nějaký závod a chtěli byste využít systém přihlášek předem, je to také velmi jednoduché. Přihlásíte se na behej.com jménem, pod kterým jste zadali závod do termínovky. Potom si svůj závod v termínovce najdete, budete u něho mít spuštěnou volbu Aktivovat. Tím si systém přihlášek předem spustíte. Svoji akci můžete editovat a přihlašování spustit na libovolný počet závodů v rámci akce. Jako příklad Vám může posloužit Jarní Dubická 2017, kde jsou čtyři závody, při přihlašování si vyberte jeden z nich: Přihlášky Jarní Dubická .

Účastníci závodu se mohou přihlašovat na závod pouhým vyplněním kolonek bez registrace na webu. Doporučujeme však udělat si registraci na webu behej.com, přihlášky se vám budou rychleji vyplňovat a hlavně je budete moci sledovat a upravovat.

Platby se posílají na účet organizátora, který je uvedený v propozicích. Systém Vám přidělí variabilní symbol, uvidíte ho na své přihlášce. Organizátor jednoduše napáruje došlé platby, takže uvidíte, že platba v pořádku a včas dorazila.

Dotazy a připomínky posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Přeji vám, ať díky termínovce naleznete nové zajímavé závody, a ať si je pořádně užijete, stejně jako ty, kam chodíte už roky!

Naposledy změněno 21, úno,2017
Pro psaní komentářů se přihlašte
« Říjen 2021 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31