Aktuality
Pořád se běhá. Zde najdete články o bězích a běžcích.

Běh pro školu hrou: Do první lavice se posadili Vlček s Rusínovou

23, zář,2017
1428
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Fotogalerie od Miroslav Vlacha

Oficiální výsledky:

Celkové

Celkové - rozpis jednotlivých kol

Po kategoriích

Závody zasazené do do Dne otevřených dveří Speciální ZŠ Pod Parkem měly úžasnou atmosféru. Kdy se vám stane, že vás při průběhu do každého kola mohutně povzbuzuje tolik diváků? Ta atmosféra se vznášela nad Severní terasou do pozdních odpoledních hodin.

Po závodech na 7 km běžely štafety složené z učitele a tří žáků pořádající školy, poté proběhly závody vozíčkářů a nasledně každou další hodinu závody dětí podle věkových kategorií. Tyto závody byly zcela v režii školy a tak nemáme jejich výsledky, předpokládám, že budou zveřejněny na jejich stránkách.

Napíši tedy jen pár slov o hlavním závodě. Cestu na start našlo nakonec 22 běžců a běžkyň, učitele školy doplnilo několik příchozích, mezi nimi i Zuzka Rusínová a Jirka Vlček, který si po běhu prohlédl celou školu, moc se mu líbila. Zuzka byla téměř jako domácí, ve škole pracuje její partner Martin Kotěšovec. Silné zastoupení ve startovním poli měl Dětský domov UL, celkem sedm účastníků. A třeba patnáctiletý Tomáš Berger běžel skvěle a byl celkově pátý mezi muži.

V této kategorii po prvním kole, kde bylo ještě pořadí Kotěšovec - Vlček - Růžička, Jirka lehce zrychlil a běžel si pro vítězství následovaný Vláďou Růžičkou, Martin Kotěšovec doběhl nakonec třetí se ztrátou 2 minuty na vítěze. Na záda mu dýchala Zuzka Rusínová, která měla třetí a čtvrté kolo výrazně rychlejší. Její výkon znamenal jasné vítězství v ženách, na stupně vítězů spolu s ní vystoupaly Lenka Bucharová a Lenka Růžičková. 

Naposledy změněno 23, zář,2017
Pro psaní komentářů se přihlašte
« Září 2020 »
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30