Pořád se běhá. Zde najdete články o bězích a běžcích.

436
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Oficiální výsledky

Poprvé v neděli, kvůli kolizím v kalendáři. Ale za tradičně nádherného počasí. Již 13. ročník závodu 2HRADY přilákal na start 63 běžců.

Čas pod půl hodiny značící běžeckou extratřídu letos zdolal Petr Soukup z Nové Paky, Jirka Čivrný zůstal letos těsně nad touto metou. Třetím mužem v cíli byl jednadvacetiletý Milan Krupka. V ženách letos první Táňu Metelkovou dělila od druhé Jany Lenčové necelá minuta. Pro třetí místo mezi ženami si přijela z Děčína Linda Mrázková.
Dole zatím závodily děti, nejprve na 1500 metrů přespurtoval Filip Novák Martina Holase, z dívek Elen Jenčková porazila Karolínu Čivrnou. Je nutné připomenout, že u nás běhají děti od 7 do 15 let stejnou trať, ale ve třech různých kategoriích.
Na Kumburku přiskakovalo do výsledků jedno jméno za druhým, někdo si doběhl zpět sám, někdo využil autobusů, většina si dala gulášovku, zatleskala medailistům a rozprchla se. Pořadatelé pomalu začínali diskutovat o dalším ročníku.