Aktuality
Pořád se běhá. Zde najdete články o bězích a běžcích.

Silvestrovský charitativní běh pro Plamínek bude formou běžecké samoobsluhy

07, pro,2020
1128
Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)

Přihlášky spuštěny zde

Nemohli jsme se letos sejít na tradičním adventním běhu v Ústí, pojďme pomoci Plamínku trochu jinou formou. Asi nikdo neví, jaká budou na Silvestra platit pravidla pro setkávání rekreačních sportovců.

Vlastní závod jsme tedy vymysleli tak, že na stezku položíme pod koberec antény, čipy pro přihlášené necháme na stojanu u startu, vezmete si ten svůj podle startovní listiny, proběhnete si závod, my vám ho změříme a čas uvidíte ihned po doběhu na Internetu v naší webové aplikaci. Startovat můžete kdykoliv mezi 7:00 a 19:00. Přihlášky i platby jsou možné jen předem, ale bude možné se hlásit ještě v den konání akce. Vše co se vybere, posíláme 100% na účet Plamínku naděje. Jak prostředky naskakují si můžete kontrolovat sami. 

Když jsem měl v hlavě běh na konec roku, viděl jsem hlavně setkání s prima lidmi, společný start, zážitek před oslavou příchodu nového roku. Už jsem se těšil, jak to dáváme s Lubošem z Konkordie dohromady, rozdělujeme si kdo vaří grog a kdo guláš. A to je pryč. Kvůli ty malý potvoře. Ta zrušila i ústecký adventní běh, bylo na čase si říci, to ne milá zlatá. Aspoň nějak to vymyslíme a podpoříme nadační fond Plamínek naděje. Kolik se nás bude moci potkat na startu teprve uvidíme. S kým si dáme sraz a uděláme vlastní závod také. Když na tom máme najít aspoň nějakou výhodu, můžete si vybrat denní dobu a pokud rádi běháte s čelovkou, i na to bude prostor.

Dodržujte prosím pravidla, která budou platná v době konání akce, kdyby bylo v prostoru startu více běžců než je zdrávo, vyčkejte. Kvůli sobě i ostatním. Myslete také na to, že občané bdí, mnohdy s dalekohledem u oka a kalkulačkou v dlani plní informační povinnosti. 

Můžete samozřejmě přispět i bez úmyslu se běhu zúčastnit. Přihlašte se pravým či falešným jménem. Jen ať je dostatečně falešné, aby nebyl nikdo neprávem obviněn z dobročinnosti.

Tak uvidíme co uvidíme! 

 

 

Naposledy změněno 07, pro,2020
Pro psaní komentářů se přihlašte
« Červen 2022 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30