Startovní listina závodu 2Hrady

Aktuální stav k: 16.06.2019 19:04:46

Celkový počet přihlášených: 91

ID Jméno Příjmení Ročník Oddíl
1 Jan Rejha 1980
2 Vojtěch Sehnal 1998
3 Bořek Jančík 1964 SVARTES Hořice
4 Vít Olžbut 1974
5 Jana Matyášová 1965 Dolní Dobrouč
6 Eva Klampflová 1964 Vrchaři Vrchlabí
7 Josef Mach 1988
8 František Pechek 1953 TJ Maratonstav Úpice
9 Šárka Pechková 1956 TJ Maratonstav Úpice
10 Ladislav Kučera 1976 Iscarex
11 Veronika Podlipná 1981 Lázně Bělohrad
12 Petr Soukup 1965 Kovohutě Příbram
13 Jakub Tomeš 1992 Bradlecká Lhota
14 Frantošek Marek 1941 SK Hronov
15 Jiri Kubik 1977 Morfeovy tenisky
16 Martina Kubikova 1980 Morfeovy tenisky
17 Radek Sedlák 1974 RH KARTOUZY VALDICE
18 Jana Lenčová 1992
19 Jana Lenčová 1969
20 Martina Sedláková 1976 RH KARTOUZY VALDICE
21 Michal Odvárko 1974 RH KARTOUZY VALDICE
22 Michal Kubíček 1973 RH KARTOUZY VALDICE
23 Anna Krátká 1969 Hvězda SKP Pardubice
24 Adéla Stránská 1991
25 Aleš Stránský 1960
26 Jana Škorpilová 1974 SC Jičín
27 Josef Havíř 1967
28 Zdeněk Crha 1979 MK Kladno
29 Eduard Šiman 1965 Praha 10
30 Pavel Matějovský 1965 AVC/SABZO
31 Vladimír chvátal 1967
32 Martin Šandera 1976 BONBON
33 Martin Pešta 1978 CKFV Nová Paka
34 Jan Rejha 1999
35 Ondřej Čáp 1974 TJ Dobruška
36 Tomáš Sehnal 1967
37 Jan Malý 1973 ELEVEN RUN TEAM
38 Jaroslav Merta 1935 ISCAREX Česká Třebová
39 Eva Jirásková 1964 Lanškroun
40 Pavel Brzobohatý 1972 TJ ŠUMPERK
41 Lubomír Jadrný 1973 Czech Outdoor Extreme team
42 Hana Nádherová 1968 Nádheráci
43 Petr Nádhera 1967 Nádheráci
44 Jiří Nádhera 1993 Nádheráci
45 Martin Haken 1978
46 Martin Srp 1989 ŠSK Újezd nad Lesy
47 Petr Pavlica 1963 ŠSK Újezd nad Lesy
48 Ivo Brunclík 1958 Slovan Špindlerův Mlýn
49 David Kunc 1966
50 Miloslava Vraštilová 1956 TJ Maratonstav Úpice
51 Radka Postulkova 1973 rodina ivanov
52 Jan Scheuer 1966 Activity Lanškroun
53 ladislav ivanov 1974 rodina ivanov
54 Lenka Borovičková 1973 SMOLA Chůze Praha
55 Iva Milesová 1977 PSK Olymp Praha
56 František Vagenknecht 1977 Bakako Nová Paka
57 Jakub Hercík 2000 USK Ústí nad Labem
58 Jana Horáčková 1985
59 Pavel Záhorský 1982
60 Martina Vondráčková 1976
61 Martin Koch 1971 HOUBA TEAM
62 Tomáš Hronek 1975 HOUBA TEAM
63 Jan Drbohlav 1989 Syřenov
64 Antonín Macháček 1984 CFD Boys
65 Jiří Sobotka 1973 CFD Boys
66 Jiří Kuřina 1985 CFD Boys
67 Nela Hrdličková 1991 Syřenov
68 Jiří Žák 1969
69 Jakub Novák 2001
70 Miroslav Žák 1994
71 David Havránek 1978 Vitiněves
72 Jiří Drbohlav 1976 Vitiněves
73 Tomáš Pánek 1985 Stará Paka
74 Jan Tomeš 1991 AC Turnov
75 Veronika Peterková 1984 TJ Svitavy
76 Martin Ježek 1983 Stará Paka
77 Jindřich Ježek 1986 Stará Paka
78 Přemysl Ježek 1982 AC Slovan Liberec
79 Dan Konečný 1998
80 Jindřich Král 1973 Iscarex Česká Třebová
81 Petra Koubková 1987
82 Martin Čapek 1978 Syřenov
83 Vladimír Vacarda 1959 ELEVEN RUN TEAM
84 Leoš Gál 1959 Vyšehrad Praha
85 Jan Havelka 1982 Čechie Čejetice
86 Jan Mrázek 1981 Salomon
87 Romana Mrázková 1983 Sportcentrum Jičín
88 Vojtěch Záveský 1978 Lázně Bělohrad
89 Vojtěch Kvičera 1983
90 Stanislav Horáček 1982 Studenec
91 Tomáš Berger 1987 TJ Sokol Lužany