Dubická esa a jejich následníci

Fotogalerie

Někteří borci to ještě nechápou, za několik let si z diplomů svých rodičů přečtou, co je čeká. Zuzka Rusínová představila nadupaného Vojtu, kterému startovní číslo opravdu slušelo. Budoucího rekordmana doprovázel tatínek, maminka zase stála na bedně.

09, dub,2017

Jarní Dubickou za nádherného počasí vyhrál jasně Zuda a Rusínová

Výsledky celkem 9 km Výsledky kategorie 9 km

Výsledky celkem 2,5 km Výsledky kategorie 2,5 km

Běh se psy

Video ze startu 9 km Video Steklý x Svoboda

Krásný slunečný den v Dubicích si přišlo užít 360 běžců. Průměrná teplota pro 9. dubna je necelých 10°C, dnes bylo dvakrát tepleji. Nejprve na trať vystartovali psi, tento doprovodný závod běželo dvanáct běžkyň. Do cíle je přivedla Kateřina Pohlová. Mezitím končila prezentace běžců na 1 km, 2,5 km a 9 km, pořadatelé ji umístili ven před restauraci a zorganizovali ji tak, že se netvořily žádné fronty.

09, dub,2017

Dnešní pražský půlmaraton z dílny RunCzechu byla pohádka, Pepa Procházka byl u toho a doběhl druhý v kategorii!

Když Carlo Capalbo představoval vizi svého běžeckého seriálu v Česku, setkával se se skepsí. Nejsou tu běžci, nejsou tu podmínky, proč by někdo jezdil na závody zrovna k nám? Carlo ale už viděl zaplněné ulice nádherných českých měst v čele s Prahou. Pro Ústí nad Labem je velká čest, že je mezi nimi. Dnešní den by se dal označit jako završení jednoho snu.

01, dub,2017

Znáte upovídaného komentátora Dubických běhů?

David Cihlář učí na UJEP, bydlí v Malečově, masíruje světové rekordmany a radí Číňanům. Třetího března se vrátil z Asie, kde už pětkrát vysvětloval sportovní masáž společně se zástupci Emspomy. Podle jeho slov voňavé emulze zabraly. Když jsem se ho zeptal na běhání kolem Čínské zdi, jenom se zasmál. "Skoro každé větší město má svůj vytrvalostní závod, jsou jich stovky a na soupisce minimálně třicet tisíc nadšenců.

01, dub,2017

Jarní Dubická nabízí několik posledních míst, celému poháru vévodí Zuda a Sobecká

Startovní listina Jarní Dubická - hlavní závod

Průběžné výsledky Ústeckého krosového poháru

Jarní Dubická, která se letos běží jako čtvrtý závod Ústeckého krosového poháru, má téměř obsazený hlavní závod. Je na něj přihlášeno již 141 účastníků, kapacita je organizátory stanovena na 150 běžců. V úterý však budou ještě uvolněna místa těch, kteří nezaplatí startovné. Na závod je mimo vedoucího muže poháru Petra Zudy a stále se zlepšujícího Zdeňka Pince přihlášen např. i Pepa Procházka. Ani v ženách nechybí mezi přihlášenými vedoucí žena Jarmila Sobecká a její pronásledovatelka Zuzka Rusínová.

31, bře,2017

Štafety na Střížáku mě tak zaujaly, že jsem zapomněl kulhat

Fotogalerie

Když jsem potkal na lesní pěšině Jirku Vlčka s manželkou, tak jsem si myslel, že to bude třetí rodinná dvojice na soupisce odvážných, ale to jsem se spletl. Krásná paní z Povrlů Jirkovi moc nevěřila a přihlásila se do závodu s kamarádkou. Moji synové chtěli hlavně společnou fotku s Rusínovou, ale prostě ji nedohonili. Tak nemají nic!

27, bře,2017

Běh pro Unicef s cílem ve Stromovce běželo tři stovky běžců

Výsledky celkem 12 km neoficiální

Výsledky kategorie 12 km neoficiální

Výsledky celkem 7 km neoficiální

Výsledky kategorie 7 km neoficiální

Za ideálního běžeckého počasí se v pondělním podvečeru sešlo na charitativní běh pro Unicef na tři stovky běžců. Starty běhů na 12 km a 7 km byly z různých míst, cíl pak společný ve Stromovce. V podlužujících se stínech zapadajícího slunce proběhl hlavní 12 km trať nejrychleji Tomáš Mach, za 43:15, v ženách potom zvítězila Klára Zelenková (55:49). O výsledky ale dnes tolik nešlo, super akce, díky všem účastníkům!

27, bře,2017
« Červen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30